Nowoczesne grzejniki mogą być dobrane do indywidulanych preferencji każdego klienta. To urządzenia grzewcze, które są łatwe w montażu i bardzo funkcjonalne.

Grzejniki, oprócz swojej podstawowej funkcji, którą jest ogrzewanie i utrzymywanie optymalnej temperatury w danym wnętrzu, mogą również pełnić rolę jego dekoracji. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, mogą wybrać grzejniki łazienkowe w wersji standardowej. Osoby posiadające pomieszczenia w stylu nowoczesnym, częściej sięgają po takie produkty, jak grzejniki dekoracyjne. Są to wyroby o różnych kształtach, wykonane z doskonałej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i intensywną eksploatację, w tym działanie wysokiej temperatury. Grzejniki dekoracyjne są dostępne w różnych kolorach. Mogą one być malowane proszkowo, specjalnie dobraną farbą. To produkty, które można wykorzystać także do suszenia ubrań czy mokrych ręczników po kąpieli. Nowoczesne grzejniki łazienkowe, jak i te dekoracyjne, to produkty bardzo łatwe w montażu, które nie ulegają zapowietrzeniu. Elementy te mogą być dopasowane do wnętrz, zaprojektowanych w stylu skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym lub abstrakcyjnym. To produkty, które będą przykuwać uwagę każdej osoby, odwiedzającej dane pomieszczenie. Niektóre polecane przez nas modele posiadają oryginalny kształt, idealnie współgrający z armaturą łazienkową. Klienci mogą wybrać grzejniki dekoracyjne i łazienkowe, składające się z pionowych lub poziomych rurek, zarówno w wersji płaskiej, jak i wypukłej. To wyroby z różną powierzchnią grzewczą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Grzejniki – funkcjonalne urządzenia grzewcze

W wielu mieszkaniach, domach i firmach, w dalszym ciągu montowane są grzejniki żeliwne z naszego sklepu internetowego. To elementy grzewcze, które można dostosować do aranżacji każdego pomieszczenia. Grzejniki żeliwne w stylu retro lub nowoczesnym, to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu można długo utrzymać we wnętrzu pożądaną temperaturę. Staranne wykonanie i dostępność wielu wersji kolorystycznych do wyboru sprawia, że wyroby te są bardzo popularne i często montowane nie tylko w mieszkaniach, zaliczanych do tak zwanego starego budownictwa, ale także w nowoczesnych apartamentach. Bogato zdobione grzejniki żeliwne posiadają, potwierdzoną testami laboratoryjnymi wytrzymałość. To produkty odporne na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych i proces korodowania. Proponowane przez nas grzejniki żeliwne posiadają różną ilość żeber. Dzięki temu produkty te można idealnie dopasować do metrażu danego pomieszczenia. W bardzo przestronnych domach i mieszkaniach, idealnie sprawdzą się grzejniki żeliwne, które posiadają od 8 do 12 żeber. W bardzo małych pomieszczeniach mieszkalnych i firmowych, swoje zadanie spełnią grzejniki, wykonane z żeliwa, posiadające pięć żeber. W naszym sklepie internetowym dostępne są grzejniki żeliwne w wersji tradycyjnej i zdobionej. To produkty, które można montować w instalacjach grawitacyjnych i z obiegiem wymuszonym. Wyroby te dostępne są w wielu rodzajach wykończenia powierzchni – malowanej, naturalnej lub patynowanej.

Jakie zalety mają grzejniki płytowe i gdzie mogą one być montowane?

Idealne do salonu, sypialni lub przestronnej jadalni grzejniki płytowe z naszego asortymentu sklepowego, to produkty grzewcze, prezentujące się niezwykle estetycznie, gustownie i elegancko. Oferowane przez nas grzejniki płytowe z elementami konwekcyjnymi i powierzchniami bocznymi, obudowanymi osłonami, posiadają powierzchnię, przykrytą osłoną typu grill. Urządzenia te mogą mieć podłączenie boczne lub od dołu. To sprzęt z wbudowanym zaworem. Estetycznie wykonane grzejniki płytowe, mogą być dostosowane do funkcji, jakie ma docelowo pełnić pomieszczenie, w którym będą się one znajdowały. W placówkach medycznych montowane są grzejniki płytowe bez elementów konwekcyjnych i osłon, wyłącznie z podłączeniem bocznym. Można zdecydować się także na grzejniki z płaską płytą czołową, nakładaną na profilowaną, z elementami konwekcyjnymi i podłączeniem bocznym. Te produkty grzewcze wyglądają bardzo estetycznie, a jednocześnie posiadają intrygujący design, idealnie wkomponowujący się w przestrzeń nowoczesną i abstrakcyjną. Dużym zainteresowaniem klientów z Polski i z Europy, cieszą się także pionowe grzejniki płytowe, przeznaczone do montażu na wąskich i bardzo wysokich ścianach. Pojedyncze modele są dostępne w szerokości około 300 mm. Rozwiązanie to sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montażu tradycyjnego grzejnika z płaską płytą czołową. Pionowe grzejniki płytowe wyglądają bardzo efektownie. To produkty, które można idealnie wkomponować w aranżację pomieszczenia zaprojektowanego, zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Estetycznie wyglądające grzejniki to urządzenia grzewcze, przeznaczone nie tylko do domu, mieszkania, ale również do firmy czy obiektów użyteczności publicznej. Dobrane do metrażu i stylu aranżacyjnego grzejniki, dostępne w naszym sklepie internetowym, mogą zaskakiwać swoim kształtem oraz estetyką wykonania.