Nowoczesne kotły CO 5 klasy to urządzenia dedykowane osobom, biorącym udział w programach refinansowania i dopłat inwestycji proekologicznych oraz modernizacyjnych w energetyce. Piece nadają się do używania w domach i budynkach firmowych.

Ekologiczne kotły 5 klasy to urządzenia z podajnikiem ślimakowym. Te najnowszej generacji produkty, służące do ogrzewania domów lub budynków firmowych, zostały stworzone na potrzeby osób, uczestniczących w programach refinansowania i inwestycji proekologicznych. Kotły 5 klasy, dostępne w naszym sklepie internetowym, to piece, które można wykorzystać do stworzenia centralnego ogrzewania, spełniającego rygorystyczne normy, dotyczące emisji spalin i zanieczyszczeń, dostających się do atmosfery w czasie procesu spalania. Produkty nie szkodzą środowisku naturalnemu i nie przyczyniają się do powstawania szkodliwego dla zdrowia smogu. Zaawansowane technologicznie kotły 5 klasy posiadają okablowanie sterownika, czujniki i pogodynkę w zestawie. To sprzęt dostępny z narzędziami do czyszczenia. Proces spalania jest regulowany przy pomocy mikroprocesorowego sterownika, który zapobiega awarii pompy CO i reguluje działanie pompy CWU, pompy podłogowej, pompy cyrkulacyjnej, siłownika zaworu mieszającego i zaworów sterowania. Oferowane przez nas urządzenia są dostępne w wersji do sterowania za pomocą aplikacji internetowej. Nowoczesne kotły zasypowe 5 klasy, które można znaleźć w naszym asortymencie produktowym, to urządzenia z ręcznym podawaniem paliwa. Sprzęt ten wyposażony jest w kocioł, który wymaga dostarczania do komory spalania odpowiednio dobranej porcji opału. Spalanie odbywa się na ruszcie stałym, bez wykorzystania energii elektrycznej i automatyki.

Wysokiej klasy kotły CO 5 klasy – urządzenia do tworzenia systemu CO

Proponowany przez nas sklep internetowy piec 5 klasy na drewno i węgiel ma certyfikat europejski normy emisji spalin, co potwierdza wysoką jakość tego urządzenia. Produkt spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują sprzętu wydajnego, energooszczędnego i łatwego do obsługi. Piec 5 klasy na drewno i węgiel spełnia normy sprawności cieplnej emisji gazów i pyłów, a także jest urządzeniem nadającym się do inwestycji proekologicznych. Odpowiednio dobrany piec 5 klasy posiada najniższe parametry emisji gazów cieplnych, co zabezpiecza środowisko naturalne przed jego postępującą degradacją, wynikającą przede wszystkim z nagromadzenia smogu w powietrzu. Opatentowana i przetestowana konstrukcja tego produktu, wyposażona jest w pojemną komorę i odpowiednio dobrany wentylator wyciągowy. Solidna komora załadowcza, umożliwia umieszczenie w niej dużej ilości drewna. Wentylator wyciągowy, którym wyróżnia się piec 5 klasy, zapobiega wydostawaniu się dymu w trakcie rozpalania i osiągania pożądanej temperatury spalania. To urządzenie wyposażone w klapę łatwego rozruchu, przeciwdziałającą odymieniu w czasie dokładania opału. Sprzęt ten posiada regulację powietrza, zarówno tego pierwotnego, jak i wtórnego. Piec 5 klasy na drewno i węgiel z naszego sklepu internetowego, ma nowoczesny sterownik, regulujący płynną pracę wentylatora. Wbudowany sterownik zapobiega procesowi zagazowania kotłowni. Odpowiednie odgazowanie drewna, chroni przed cofaniem się dymu do pomieszczeń. Piec 5 klasy na drewno i węgiel ma konstrukcję, dzięki której łatwa jest konserwacja tego urządzenia, co wpływa na jego niższe koszty eksploatacji.

Czym wyróżniają się piece 5 klasy?

Posiadanie takiego urządzenia jak piec 5 klasy, umożliwia obniżenie rachunków za ogrzewanie. Ten wydajny w działaniu sprzęt, może posiadać palnik peletowy lub też być zasilany ekogroszkiem. Polecany przez nas piec 5 klasy spełnia wymogi inspektoratu BHP, dlatego też urządzenie to może być montowane w budynkach użyteczności publicznej, obiektach handlowo-usługowych i kotłowniach, dostarczających ciepło do pomieszczeń firmowych. Piec 5 klasy na drewno i węgiel to nowoczesne urządzenie grzewcze, które zostało poddane wielu rygorystycznym testom. Sprzęt ten jest nieporównywalnie wydajniejszy niż urządzenia poprzednich generacji, zarówno pod kątem jakości wykonania, jak i wysokiego komfortu użytkowania. W naszym sklepie internetowym znaleźć można piec 5 klasy. Jest to produkt, który należy do grupy kotłów zasypowych, uznawanych za urządzenia o najwyższej klasie czystości spalin. Wszystkie oferowane przez nas produkty, jakimi są kotły 5 klasy, wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie najwyższej ich sprawności przy zachowaniu minimalnej emisji szkodliwych substancji, w tym dwutlenku węgla i innych produktów ubocznych, powstałych w procesie spalania. Wszystkie materiały, które posłużyły do ich stworzenia, zostały poddane specjalistycznym testom w bardzo wysokich temperaturach. Oprócz tego dokładnie sprawdzona została szczelność wymiennika, co potwierdza 100% bezpieczeństwo użytkowania tych wyrobów.

Piece 5 klasy to urządzenia służące do tworzenia wydajnego systemu CO w domu, budynku firmowym lub obiekcie handlowo- usługowym. Zaawansowana technologia wykonania tego sprzętu, gwarantuje jego wydajność i ekologiczność.