Wysokiej jakości szafka hydrantowa jest dostępna w różnych rozmiarach, co umożliwia zmieszczenie w niej węży gaśniczych o długości do 30 m. To produkt wykonany z odpornej na uszkodzenia blachy stalowej. 

Wkomponowana w architekturę wewnętrzną budynku szafka hydrantowa, bez trudu pomieści węże gaśnicze, których długość wynosi do 30 m. Produkt ten posiada dodatkowe udogodnienie w postaci zwijadła, prądnicy z dyszą równoważną, a także osi wodnej mosiężnej ocynkowanej z zaworem mosiężnym. Gwarantuje to bardzo łatwe doprowadzenie wody, zarówno z prawej, jak i z lewej strony tej konstrukcji. Proponowana przez nasz sklep internetowy szafka hydrantowa jest wykonana bardzo starannie, co podwyższa jej walory użytkowe i estetyczne. Produkt ten posiada zamek patentowy z systemem Zbij szybę. Pełne drzwi, montowane w konstrukcji szafki hydrantowej, są dostępne w wersji prawo i lewostronnej. Znak ostrzegawczy, który można zawiesić na tym produkcie, pozwala na jego szybką identyfikację, w razie wystąpienia zagrożenia pożarowego. Nowoczesna szafka hydrantowa z naszego sklepu internetowego jest dostarczana do klienta wraz z instrukcją obsługi w języku polskim, deklaracją zgodności producenta, kartą gwarancyjną i certyfikatem potwierdzającym, że spełnia ona wymogi normy EN 671- 1. 

Atestowany i certyfikowany hydrant wewnętrzny

Polecany przez nas hydrant wewnętrzny przeciwpożarowy, opatrzony jest certyfikatami DN52 i PN- EN 671 – 2C– 3 1/52- 20. Posiada on odpowiednio zaprojektowaną konstrukcję. To stałe urządzenie gaśnicze, które należy montować wewnątrz różnego typu budynków, w tym firmowych, przemysłowych bądź komercyjnych. Hydrant wewnętrzny z naszego asortymentu jest przeznaczony do zwalczania otwartego źródła ognia, jak również gaszenia pożarów, powstających w danym budynku. To wyrób zawieszany wraz z wężem płasko składanym o optymalnie dobranej średnicy, który znajduje się w specjalnie zaprojektowanym koszu. Głębokość szafki hydrantowej wynosi 180 mm, co umożliwia jej dopasowanie do powierzchni ściany. To wyrób uniwersalny, posiadający otwory przyłączeniowe z zaślepkami. Sprzęt ten generuje ciśnienie wody od 0,2 do 0,7 MPa. Łatwy w obsłudze hydrant wewnętrzny ma znak towarowy ustanowiony prawem ochronnym numer 18 5129. To produkt zgodny z unijnym wzorem przemysłowym nr 001 7774 18- 00 02. Hydrant wewnętrzny, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, posiada wspornik węża. Bez trudu pomieści on wąż tłoczony płasko w wersji składanej. Niezawodna prądownica hydrantowa jest zgodna z normą PN- EN 671 – 2. 

Spełniająca wszystkie normy szafka hydrantowa wewnętrzna

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szafka hydrantowa wewnętrzna, która posiada oznakowanie zgodne z normą PN- EN ISO 7010 2012. Tabliczka informacyjna tego produktu została wykonana zgodnie z normą PN- EN 671 – 2. Wyrób jest dostarczany do klienta wraz z instrukcją montażu, a także zaleceniami jego konstrukcji, szczególnie jeśli chodzi o hydrant. Dołączona instrukcja podłączenia i zamiany podłączeń uniwersalnego hydrantu, usprawnia jego instalację i demontaż. Rekomendowana przez nas szafka hydrantowa wewnętrzna nie wymaga częstej konserwacji. Produkt ten jest pokryty wysokiej jakości farbą, odporną na działanie temperatury powietrza i innych czynników zewnętrznych. Stworzona z blachy stalowej szafka hydrantowa wewnętrzna nie ulega odkształceniom, spowodowanym działaniem intensywnego promieniowania słonecznego czy też niektórych związków chemicznych, w tym lekkich kwasów i zasad. To produkt bardzo wygodny w użytkowaniu, który jest niezbędnym wyposażeniem każdego budynku publicznego, komercyjnego czy firmowego. 

Hydrant wewnętrzny zawieszany, dedykowany gaszeniu pożarów

Dostępny w naszej atrakcyjnej ofercie hydrant wewnętrzny zawieszany, stanowiący bardzo istotny element ochrony przeciwpożarowej. Spełnia wszystkie wymagane normy. To wyrób, który może zainteresować administratorów i zarządców budynków, a także właścicieli odpowiedzialnych za zabezpieczenie wybranego obiektu. Hydrant wewnętrzny zawieszany z naszego asortymentu ma korzystny stosunek jakości do jego ceny, co umożliwia wyposażenie w ten element każdego piętra, jakie znajduje się w konkretnym budynku. Polecany przez nas sprzęt przeciwpożarowy zachowuje doskonałą sprawność, bez względu na panujące w budynku warunki zewnętrzne. Dzięki temu może być wykorzystany w dowolnie wybranym momencie. Proponowany hydrant wewnętrzny zawieszany wyróżnia się bardzo łatwą instalacją. Produkt ten może być montowany w miejscach składowania materiałów łatwopalnych, jak również w halach, na korytarzach i w różnego typu pomieszczeniach, w tym także w archiwach. Nowoczesny hydrant wewnętrzny posiada stałe podłączenie do wody. Pozwala to na szybkie ugaszenie pożaru, co zapobiega rozprzestrzenianiu się płomieni po całym budynku, zagrażającemu życiu i zdrowiu przebywających tam osób. Hydrant wewnętrzny zawieszany jest dostępny w sprzedaży detalicznej i hurtowej. 
Niezastąpiona w każdym budynku szafka hydrantowa umożliwia szybkie ugaszenie pożaru. To konstrukcja solidnie wykonana, która wyróżnia się wysokimi walorami estetycznymi.