Bezpieczne w użyciu nagrzewnice gazowe to urządzenia o wysokiej wydajności, ze specjalnie zaprojektowaną komorą spalania. Sprzęt ten ma doskonały stosunek jakości do ceny.

Dobra nagrzewnica gazowa, którą można znaleźć w naszym asortymencie sklepowym, to sprzęt z termostatem, zasilany przy pomocy gazu propan-butan (LPG). Urządzenie to zostało zaprojektowane przez renomowaną firmę, która od wielu lat produkuje sprzęt, służący do ogrzewania dowolnie wybranych pomieszczeń. Produkt ma zastosowanie w branży budowlanej, przy hodowli zwierząt, w magazynach, a także w domach, w domkach letniskowych i w miejscach z prawidłowo zainstalowanym systemem wentylacji. Urządzenie to jest nie tylko bezpieczne, ale również proste w obsłudze i trwałe. Nagrzewnica gazowa nie wymaga skomplikowanych czynności, zmierzających do jego uruchomienia. Wystarczy podłączyć butlę z gazem do dmuchawy, która niemal natychmiast jest gotowa do użycia. Sprzęt ten jest zasilany propan butanem, dlatego też wytwarza ciepłe i pozbawione jakichkolwiek zanieczyszczeń powietrze. Cały proces spalania zachodzi w otwartej komorze, gdzie powietrze zasysane jest przez aluminiowy wentylator. To urządzenie, które nie wymaga podłączenia do komina. Do jego niezakłóconej pracy, potrzebny jest jedynie stały dopływ powietrza, umożliwiający prawidłowe spalanie. Nowoczesna nagrzewnica gazowa z termostatem ma odpowiednią moc działania i ciśnienie gazu zasilającego, kształtujące się na stałym poziomie. Kompaktowe wymiary tego sprzętu, ułatwiają jego transportowanie w dowolnie wybrane miejsce i ustawianie go również w nieco mniejszych pomieszczeniach.

Nagrzewnice gazowe – nowoczesny sprzęt w atrakcyjnej cenie

Wysokiej jakości nagrzewnica gazowa z termostatem jest urządzeniem, które posiada niezawodną regulację temperatury i cyfrowy wyświetlacz. Dzięki tym udogodnieniom, można bardzo szybko wyregulować poziom temperatury i dostosować moc działania dmuchawy. Oferowana przez nas nagrzewnica gazowa z termostatem, działa automatycznie, dlatego też manualne ustawianie jej parametrów technicznych, nie jest konieczne za każdym razem, gdy włączany jest ten sprzęt. Produkt dostosowuje się do zmian temperatury, jaka panuje w danym pomieszczeniu. Wysoka wydajność tego sprzętu gwarantuje, że może być on używany przez wiele godzin w ciągu dnia, bez ryzyka nadmiernego zużycia gazów. Sprzęt może znajdować się w magazynach i w miejscach, które wymagają dodatkowego dogrzania. Dmuchawa jest niezawodna, ponieważ jest ona w stanie szybko i skutecznie podwyższyć temperaturę w każdym pomieszczeniu, w którym zostanie ustawiona. To urządzenie, które może dostarczyć 650 m³ ciepłego powietrza w ciągu godziny. Niska waga tego sprzętu, która wynosi poniżej 7 kg sprawia, że urządzenie to można przenosić w jednej ręce, bez potrzeby używania do tego celu dużej siły fizycznej. W zestawie, który trafia do klienta, znajduje się wąż gazowy, reduktor, instrukcja w języku polskim, a także wybrany model nagrzewnicy. Przenośna nagrzewnica z termostatem, zapewnia ekonomiczne podwyższenie temperatury w każdym pomieszczeniu. To uniwersalne urządzenie o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa jego użytkowania.

Jakie zalety ma nagrzewnica gazowa?

Funkcjonalna i łatwa w obsłudze nagrzewnica gazowa to sprzęt, który dostępny jest także w wersji nadmuchowej. Zasilanie gazem propan-butan, umożliwia wykorzystywanie tego urządzenia w prawie każdej branży przemysłowej. Sprzęt ten przyda się także do ogrzewania szklarni, pomieszczeń inwentarskich i hal produkcyjnych. Dużą zaletą stosowania tego urządzenia, jest przede wszystkim fakt, że szybko, skutecznie i w sposób ekonomiczny, jest ono w stanie podnieść temperaturę powietrza do optymalnego poziomu. Nagrzewnica gazowa nadmuchowa posiada reduktor ciśnienia z zaworem bezpieczeństwa i 1,5 m przewód gazu, gotowy do natychmiastowego podłączenia. To urządzenie, które jest przydatne do ogrzewania pomieszczeń o kubaturze do 300 m³. Sprzęt ten nie wymaga nieustannej kontroli, ponieważ posiada system wyłączający. Urządzenie, w przypadku zarejestrowania jakichkolwiek nieprawidłowości czy ryzyka awarii, automatycznie wyświetla odpowiedni komunikat. Nagrzewnica gazowa, która jest dostępna w naszym sklepie internetowym, posiada reduktor z zaworem bezpieczeństwa, a także manualny zapłon. To sprzęt, który wyposażono w termostat przegrzania, alarmujący o zaistnieniu tej sytuacji. Silnik z wyłącznikiem termicznym zapobiega ryzyku całkowitego uszkodzenia tego urządzenia, szczególnie, gdy jest ono eksploatowane przez bardzo długi czas. Funkcjonalne pokrętło, umieszczone na obudowie wyrobu, służy do regulacji mocy. Produkt ma wytrzymałą i mocną konstrukcję, co gwarantuje jego odporność na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać w wyniku codziennego użytkowania. Sprzęt można poddawać zabiegom konserwacji i czyszczenia, bez obawy o ponoszenie dodatkowych bardzo wysokich kosztów, związanych z tymi procesami.

Nagrzewnica gazowa wyróżnia się wysoką wydajnością i maksymalną oszczędnością paliwa. To sprzęt, który ma zastosowanie w wielu branżach przemysłowych.