Nowoczesny mixokret to agregat mieszająco-pompujący, do którego wsypuje się składniki potrzebne do wykonania posadzek wewnątrz pomieszczeń. Maszyna ta jest wyposażona w sprężarkę i wąż, zakończony podajnikiem.

Pompa do betonu to maszyna, która jest w stanie ułatwić wykonywanie prac budowlanych, bez względu na powierzchnię danego budynku. Urządzenie to zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogło być używane do komercyjnego stosowania, czyli bardzo szybkiego i profesjonalnego wykonywania prac budowlanych w różnego typu obiektach. Wydajna i funkcjonalna pompa do zapraw betonowych, znacząco wpływa na jakość realizowanych przez firmę budowlaną zleceń, a także relatywnie zmniejsza koszty konkretnej usługi. To urządzenie jest przydatne, gdy zachodzi potrzeba tworzenia posadzek w kilku lub kilkunastu pomieszczenia jednocześnie, w bardzo krótkich odstępach czasu. Sprzęt jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale także nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności, dotyczącej konserwacji i oczyszczania. Oferowana przez nasz sklep internetowy pompa do betonu, pracuje z dużą mocą, nawet w wyniku awarii zasilania, co pozwala na używanie tego sprzętu w każdych warunkach, również w miejscach, w których brakuje dostępu do źródła prądu lub też pojawiają się częste przerwy w jego dostawie.
Mixokret – niezbędny sprzęt w parku maszynowym firm, wykonujących posadzki

Wysokiej jakości pompy do betonu Mixokret, dostępne w naszym asortymencie, są wyposażone w podajnik, dzięki któremu można łatwo i szybko uzupełnić materiały składowe w postaci piasku, cementu, wody, plastyfikatorów i włókien polipropylenowych, potrzebne do wykonywania różnego typu posadzek w pomieszczeniach firmowych, budynkach mieszkalnych czy obiektach komercyjnych. Dużą zaletą, którą wyróżniają się pompy do betonu Mixokret, jest przede wszystkim to, że wszystkie składniki przez nią przetwarzane, w pierwszej kolejności trafiają do podajnika, a potem do komory mieszającej. Umożliwia to ich bardzo dokładne wymieszanie i przygotowanie dobrze spulchnionej, odpowiednio nawodnionej i pozbawionej grudek, masy cementowej, którą można bezpośrednio wylać na podłoże. Pompy do betonu Mixokret posiadają wbudowaną pompę ciśnieniową do węży, która umożliwia skierowanie strumienia masy cementowej w dowolnie wybrane miejsce. Dzięki temu można na bieżąco kontrolować postępy i efekty pracy, a także unikać jakichkolwiek pomyłek czy niedociągnięć. Mieszanie, które odbywa się w komorze, eliminuje potrzebę przygotowywania masy cementowej na zewnątrz budynków czy też w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. Rozwiązanie to gwarantuje krótszy czas wykonania każdego zlecenia, co niewątpliwie przekłada się na większą ilość obsłużonych klientów i płynące z tego tytułu korzyści finansowe dla danej firmy budowlanej, zajmującej się wykonywaniem posadzek.

Jakie zalety ma pompa do zapraw betonowych?

Wydajna w działaniu pompa do zapraw betonowych jest wyposażona w wytrzymały i zabezpieczony przed przegrzaniem silnik diesla, który gwarantuje niezawodność tego urządzenia i możliwość wykonywania pracy przez wiele godzin w ciągu dnia. Pompa do betonu, którą można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej firmy internetowej, może bez problemu działać także na terenie budowy, na którym w ogóle nie ma dostępu do źródła zasilania. Dzięki temu rozwiązaniu, można wykonywać pracę w budynkach, znajdujących się na działkach nieuzbrojonych lub w miejscach w dużej odległości od źródeł prądu. Pompa do zapraw betonowych bardzo szybko wykona każde zadanie. To urządzenie wyposażone dodatkowo w sprężarkę śrubową, dzięki której można łatwo dostarczyć gotową mieszankę w dowolnie wybrane miejsce budowy. Zasięg sprężarki w urządzeniu, jakim jest pompa do zapraw betonowych, wynosi około 150 m w poziomie i około 80 m w pionie. Umożliwia to bezproblemowe prowadzenie prac na wysokości, również z poziomu gruntu. Pompa do betonu, która jest dostępna w naszym asortymencie, cechuje się wysoką wydajnością. Jest ona w stanie rozprowadzić około 5 m sześciennych masy cementowej w ciągu 60 minut. Jest to urządzenie, którego działanie może zastąpić przestarzałe i często nieskuteczne metody budowlane.

Firmy budowlane często podejmują się wykonania różnego rodzaju wylewek wewnątrz pomieszczeń. Posadzki można stworzyć na wiele sposobów, używając do tego celu różnego typu narzędzi i akcesoriów. Od wielu lat dużym zainteresowaniem cieszy się nowoczesna, wydajna i działająca bez źródła zasilania, pompa do betonu.