Wysokiej klasy agregaty malarskie mogą być używane do nanoszenia farby na ściany w dużych pomieszczeniach mieszkalnych i w obiektach przemysłowych. To sprzęt pracujący wydajnie, który ułatwia wykonywanie prac, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Agregat malarski to urządzenie wysokiej klasy. Jego stabilna, wytrzymała konstrukcja, wyważona rama i zabezpieczenie pompy, podwyższają komfort korzystania z tego produktu. To sprzęt wyposażony w silnik, który działa w oparciu o zasilanie prądem elektrycznym. Jest on chłodzony wentylatorem, co umożliwia wielogodzinną pracę, bez konieczności odłączania tego urządzenia ze źródła zasilania. Agregat do malowania składa się z przekładni mechanicznej, silnika elektrycznego i pompy, która jest podstawą każdego sprzętu hydrodynamicznego. Jest ona wykonana z hartowanej stali nierdzewnej z chromowanym tłokiem i samoregulującym się uszczelnieniem. Zaletami używania, oferowanego przez nasz sklep internetowy agregatu malarskiego, jest jego precyzyjne sterowanie i płynne nanoszenie przez niego farby w odpowiednio dobranym zakresie ciśnień. Sprzęt jest wyposażony w cyfrowy wyświetlacz LCD. Dobrze dobrany agregat malarski może pracować przez wiele godzin w ciągu dnia, co ułatwia pokrycie ścian farbą z jego pomocą, w domach, magazynach, zakładach produkcyjnych, a także halach o bardzo dużej powierzchni użytkowej. Sprzęt ten nadaje się także do konserwacji budynków mieszkalnych.

Agregaty malarskie dla amatorów i profesjonalistów

Prace wykończeniowe, obejmujące malowanie natryskowe, wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu. Stanowi on gwarancję tego, że każde działanie, wykonane z jego pomocą będzie szybkie, precyzyjne i nie będzie wymagało użycia dużej siły fizycznej. Urządzeniem, które można bez problemu wykorzystać do nanoszenia farb jest agregat do malowania natryskowego. Sprzęt ten jest dostępny w naszym asortymencie produktowym. Jest to urządzenie przeznaczone do wykonywania efektownych dekoracji, pokrywania farbą elewacji, a także prac malarskich wewnątrz pomieszczeń. Wysoka wydajność tego sprzętu, pozwala w stosunkowo krótkim czasie nanieść gliniaste powłoki wykończeniowe, kleje i podkłady EIFS, zarówno te rozrobione, jak i w proszku, powłoki nawierzchniowe czy gładź akustyczną. Dwucylindrowa, wysokowydajna sprężarka powietrza, skraca czas potrzebny na wykonanie danego zlecenia. Mniejsza prędkość obrotowa w czasie pracy tego urządzenia, warunkuje jego dłuższy okres eksploatacji. To sprzęt zasilany bezszczotkowym silnikiem, działającym na prąd stały. Zabezpieczeniem przed ryzykiem awarii jest zamknięta i chłodzona wentylatorem konstrukcja, do której nie dostają się pyły, drobiny i inne zanieczyszczenia, obecne w cyrkulującym powietrzu.

Wydajny w działaniu agregat hydrodynamiczny

Wysokiej jakości agregat hydrodynamiczny, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyróżnia się lekką i łatwą do przenoszenia ramą. Dzięki temu urządzenie to jest bezproblemowe w transportowaniu. Sprzęt ma zabezpieczoną przed zanieczyszczeniami konstrukcję i podzespoły, co warunkuje jego dłuższą eksploatację, nawet w bardzo niesprzyjających warunkach i przy dużym zapyleniu. To urządzenie, które można wykorzystać także do renowacji pomieszczeń i profesjonalnych prac malarskich, również tych obejmujących domy, mieszkania czy biura w stanie deweloperskim. Agregat hydrodynamiczny, dostępny w naszym sklepie internetowym, posiada modułowe elementy pomp, które ułatwiają konserwację tego sprzętu i znacznie obniżają koszty, związane z jego pielęgnacją czy czyszczeniem. Sprzęt ten znajduje zastosowanie w branży remontowej, budowlanej i wykończeniowej. Może być używany nie tylko przez profesjonalistów, ale i amatorów, którym zależy na szybkim wykonaniu malowania powierzchni. Nowoczesny agregat hydrodynamiczny może posiadać pokrywę. Jest to bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, zapobiegające przypadkowemu rozlaniu i wyciekaniu farby w trakcie przenoszenia tego urządzenia w dowolnie wybrane miejsce. Sprzęt bez trudu rozprowadzi na ścianach akryl, emulsje, farby gruntujące i lateksowe, a także produkty zawierające rozpuszczalniki, w tym farby olejne, zagęszczone bejce i lakiery, zarówno te o wykończeniu matowym, jak i połyskującym.

Nowoczesny agregat do malowania jest sprzętem dedykowanym profesjonalistom i amatorom, którzy mogą wykorzystać go do prac wykończeniowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Elektryczny agregat malarski znacznie skraca czas, jaki potrzebny jest do nanoszenia farby na duże powierzchnie ścian.