Atestowane i certyfikowane narzędzia brukarskie są przeznaczone do wykonywania różnego typu prac. To sprzęt najwyższej jakości, który wyróżnia się podwyższoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku jego codziennej eksploatacji. 

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są narzędzia brukarskie w postaci młotków, chwytaków, a także imaków. To urządzenia mające zastosowanie w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach brukarskich. Rekomendowane przez nas produkty są wytwarzane przez znane i cenione firmy, specjalizujące się w projektowaniu tego typu urządzeń. Wyroby te posiadają zaawansowane parametry technologiczne. Można je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Polecane przez nas narzędzia brukarskie posiadają wysoką jakość, która idzie w parze z ich bardzo przystępną ceną. Zróżnicowany wybór produktów, dostępnych a naszym sklepie, pozwala dopasować je do aktualnie wykonywanych prac. Polecamy urządzenia wyróżniające się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdują się młotki krótkie i długie, a także chwytaki do elementów betonowych i kamiennych. Posiadamy także chwytaki do krawężników, chwytaki próżniowe do płytek czy imaki. 

Narzędzia brukarskie dedykowane robotom budowlanym 

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje nowoczesne narzędzia brukarskie, umożliwiające podnoszenie ciężkich elementów architektury miejskiej, co ułatwia ich wymianę na nowe. Polecamy także sprzęt przeznaczony do precyzyjnego i łatwego układania płyt chodnikowych. Innowacyjna konstrukcja, którą wyróżniają się rekomendowane przez nas narzędzia brukarskie eliminuje potrzebę używania dużej siły fizycznej do wykonywania prac, nawet z elementami betonowymi i kamiennymi. Proponowane przez nas narzędzia brukarskie mogą być obsługiwane wyłącznie przez jednego pracownika. To sprzęt posiadający wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. Symbol CE, umieszczony na obudowie tego sprzętu, stanowi dowód tego, że są one aprobowane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej. Rekomendujemy narzędzia brukarskie ułatwiające wyciąganie pojedyncze kostek brukowych z powstałego już chodnika, bez ryzyka uszkodzenia całej konstrukcji lub jej elementów składowych. Nasze narzędzia brukarskie przydadzą się w trakcie układania kostek brukowych i ich obróbki. To produkty cieszące się ogromną popularnością z uwagi na ich szerokie zastosowanie. 

Sprawnie działający chwytak brukarski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu właścicieli firm budowlanych, wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu chwytak brukarski. To produkt dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Wyróżnia się on zaawansowaną konstrukcją. To narzędzie obsługiwane ręcznie, przeznaczone do przenoszenia i układania kostki brukowej, bez względu na rodzaj podłoża. Rekomendowany przez nas chwytak brukarski ułatwia wykonywanie prac związanych z układaniem nawierzchni. Dzięki niemu każde zlecenie będzie wykonane szybko, sprawnie i bezpiecznie. Wygodny w obsłudze chwytak, przeznaczony dla branży brukarskiej, posiada wygodne w obsłudze mechanizmy. Dzięki tym elementom można z łatwością dopasować szerokość roboczą danego chwytaka do aktualnych potrzeb, co umożliwia łatwe wykonywanie wszelkiego typu prac budowlanych. Nowoczesny chwytak brukarski umożliwia ułożenie czterech kostek jednocześnie. To sprzęt, który skraca wykonywanie prac, nawet o 50%. Dzięki temu cieszy się on ogromnym zainteresowaniem wielu właścicieli firm budowlanych i brukarskich. Proponowany przez nas wyrób samoczynnie zaciska się na kostce po podniesieniu jej, bez konieczności manualnego ustawiania jego parametrów technicznych. Pragniemy dodać, że jeden chwytak brukarski z naszej oferty jest w stanie efektywnie podnieść aż dwie kostki z palety jednocześnie. To narzędzie odporne na korozję, dzięki galwanizowanej powierzchni. Sprzęt ten jest wytrzymały i posiada maksymalny udźwig do 10 kg. 

Przeznaczony do podnoszenia płyt chwytak do krawężników o sporym udźwigu 

Przeznaczony do prac brukarskich chwytak do krawężników przyda się wielu właścicielom firm remontowych i budowlanych. Produkt ten posiada konstrukcję odporną na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy chwytak zawieszany do krawężników, jak również chwytak wzdłużny, przeznaczony do prac brukarskich. To sprzęt o maksymalnym udźwigu, wynoszącym do 100 kg. Niska waga tego urządzenia, wynosząca tylko 12 kg, umożliwia jego wygodne przewożenie, w dowolnie wybrane miejsce, bez potrzeby używania do tego celu podnośników, wózków transportowych czy też samochodów ciężarowych. Rekomendowany przez nas chwytak do krawężników to idealne rozwiązanie dla firm wykonujących prace manualnie. To sprzęt, który może być obsługiwany przez dwie osoby. Nadaje się on do pracy z materiałami budowlanymi w postaci lekkich płyt wielkoformatowych i krawężników. Regulowany zakres chwytu, wynoszący od 500 do 1045 mm, gwarantuje, że chwytak do krawężników z naszego asortymentu, idealnie spełni swoje zadanie. Produkt może być używany w bardzo ciasnych przestrzeniach, dzięki opcji wzdłużnego chwytania. Jest on wyposażony w trwałe ucho, przeznaczone do podnoszenia mechanicznego tego sprzętu. Specjalnie wyprofilowany chwytak do krawężników posiada zacisk, ułatwiający dostawianie krawężników do siebie, w taki sposób, aby tworzyły one jedną płaszczyznę. 

Nowoczesne narzędzia brukarskie wyróżniają się bardzo mocną konstrukcją. To sprzęt przeznaczony, zarówno do robót średnich, jak i ciężkich. Ma on zastosowanie w branży remontowej, budowalnej i brukarskiej.