Nowoczesne rusztowania aluminiowe jezdne, to ważne elementy konstrukcji demontowanych, ułatwiające wykonywanie robót budowlanych na wysokościach. Wszystkie ramy, stężenia i poręcze, w jakie wyposażone są rusztowania, wykonane są z rur aluminiowych o większej stabilności i sztywności.
Stabilne rusztowania aluminiowe, dostępne w naszym sklepie internetowym, są opatentowanymi konstrukcjami, stanowiącymi połączenie szczebli w ramach pionowych, co jest alternatywą tradycyjnych spawów. To konstrukcje składające się z rur aluminiowych, które w odróżnieniu od profili prostokątnych, gwarantują znacznie lepszą sztywność i stabilność, a tym samym poprawiają komfort oraz bezpieczeństwo korzystania z tej konstrukcji. Proponowane przez nas rusztowania aluminiowe, w przeciwieństwie do tych wykonanych ze słabej jakości materiałów, są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. To konstrukcje, które zostały poddane wielokrotnym, bardzo skrupulatnym testom wytrzymałościowym, przeprowadzanym w niezależnych ośrodkach badawczych na terenie całej Europy. Są to konstrukcje dostarczane z kołami poliuretanowymi i hamulcami naciskowymi. Rusztowania aluminiowe można montować w szybki, prosty sposób. Dodatkowe stabilizatory, czyli boczne podpory, chronią osoby znajdujące się na rusztowaniach przed ryzykiem upadku z dużej wysokości.

Rusztowania aluminiowe jezdne – bezpieczna praca na wysokościach

Wysokiej jakości rusztowanie jezdne, można ustawiać na wielu wysokościach, tworząc stabilne kondygnacje. To konstrukcja, pozbawiona w dolnych częściach stabilizatorów dystansujących Dlatego można ją maksymalnie dosunąć do ściany, co ułatwia wykonywanie prac budowlanych, a także tych wymagających dużej precyzji. Zintegrowane z podstawą koła jezdne, pozwalają na szybkie przesuwanie rusztowania, w dowolnie wybrane miejsce, bez potrzeby jego demontażu i ponownego mocowania. Złącza pozbawione spawów, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są odporne na odkształcenia, deformacje, a także wszelkiego typu uszkodzenia, wynikające z procesu korodowania. Proponowane przez nasz sklep internetowy rusztowanie drabinowe, można wykorzystać na podłożu utwardzonym, bez względu na materiał, z którego zostało ono wykonane. Konstrukcja, do której należy rusztowanie jezdne, może posiadać szeroką platformę, ułatwiającą montaż dowolnie wybranych części w strefie podsufitowej, a także malowanie powierzchni, znajdującej się wewnątrz budynków. Pomost wykonany z płyty wielowarstwowej, został trwale pokryty, odporną na wszelkiego typu warunki zewnętrzne, antypoślizgową warstwą żywicy fenolowej.

Jakie zalety ma rusztowanie drabinowe?

W wielu pracach budowlanych i na wysokościach, rusztowanie drabinowe jest niezastąpioną konstrukcją, ułatwiającą wykonywanie wielu czynności. Istnieje również możliwość stworzenia z produktu dwóch osobnych rusztowań. Zastosowanie do produkcji wyrobu specjalnych połączeń zaciskowych i mała ilość użytych części sprawiają, że rusztowanie drabinowe jest bardzo łatwe do montażu, ponieważ nie wymagana jest do tego celu duża ilość specjalistycznych narzędzi. Wysokiej klasy rusztowanie jezdne z naszego sklepu internetowego, może mieć różną wysokość roboczą, która kształtuje się w zakresie od 4,4 do nawet 14,4 m. To konstrukcja z lekkim stabilizatorem aluminiowym. Niektóre polecane przez nas modele tego produktu, mogą być dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu rusztowanie takie jest w stanie wytrzymać obciążenie sięgające nawet do 200 kg. Profesjonalne rusztowanie jezdne z aluminium, może posiadać pojedynczą lub podwójną powierzchnię roboczą. W naszym sklepie internetowym, dostępne są także schody z platformą jezdne. To bezpieczne i stabilne narzędzie, przeznaczone do pracy w różnych obszarach. Posiada ono wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, a także spełnia restrykcyjne wymogi, dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, zawarte w przepisach Unii Europejskiej.
Rusztowania z aluminium, ułatwiają wykonywanie prace na różnych wysokościach. To konstrukcje bardzo bezpieczne, spełniające wymogi Głównego Inspektoratu BHP.